اهداف و استراتژی

گرچه تبلیغات در کشور ما سابقه ای چندین ساله دارد و عمری بیش از یک قرن را برای آن در مراودات و مناسبت ها تعیین می کنند اما بواقع می توان گفت صنعت تبلیغات با رویکردهای حرفه ای و همپای عملکردهای جهانی ، برای ایران صنعتی نوپا شناخته می شود و نیازمند شیوه ها و آگاهی هایی است که موجب ارتقاء دانش عمومی جامعه و دور شدن از سطحی نگری به این حرفه شگرف گردد . آنچنان که این صنعت امروزه نبض جهان را در دست گرفته است.

موسسه فرهنگی ، تبلیغاتی و انتشاراتی پژهان که گام های خود را آهسته و پیوسته برداشته، بر این باور است که با در اختیار داشتن و به کارگیری نیروهای صاحب اندیشه و متخصص این فرصت را برای علاقه مندان به صنعت تبلیغات فراهم ساخته و پشتوانه ای قابل اتکا در بخش طراحی و گرافیک تبلیغاتی به جامعه و بازار کار ارائه نماید . همچنین با بهره مندی از دانش روز ضمن بهره مندی از خلاقیت های موجود در دیگر صنایع وابسته ، همطراز با ایده های نوین و ابزارهای روزآمد جهانی ، کارکردهای صنعت تبلیغاتی را در دو مسیر ابتکار و نوآوری در شیوه های اجرا و اکران به پیش بَرَد.

تلاش موسسه بر آن خواهد بود ضمن همراهی با نوین ترین ایده ها در صنعت تبلیغات جهان فرصت شایسته ای برای اشتغال دانش آموختگان هنرهای مرتبط به این صنعت فراهم نماید.

ارتباط با ما

  • تلفن: 90 777 888 21 98+
  • فکس: 91 777 888 21 98+
  • ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • موبایل: 11 11 145 912 98+
شیراز (دفتر مرکزی) :

پل باغ صفا ، مجتمع پژهان ، طبقه 6 واحد 13

تهران :

بزرگراه اشرفی اصفهانی، میدان پونک، بلوار همیلا

فرودگاه امام خمینی (ره) :

شهرک فرودگاهی امام خمینی، هتل رکسان

کیش :

جزیره کیش، مجتمع رویامال، واحد 304

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

            

 

 

Top