تابلو و بیلبوردهای فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد مقدس

تابلوها و بیلبورد های تبلیغاتی فرودگاه بین المللی هاشمی نژاد مشهد، به عنوان دومین فرودگاه پر رفت و آمد کشور، از جایگاه بسیار موثر و ممتازی برخوردارند.

شهر مشهد، یکی از بزرگ ترین و اقتصادی ترین شهرهای ایران و از مراکز مهم مذهبی جهان اسلام به شمار می آید که هر ساله، میلیون ها گردشگر داخلی و خارجی را به خود جذب می نماید و همین امر، بازتاب گسترده و اثربخشی تبلیغات در این فرودگاه را تضمین نموده است. فرودگاه مشهد در سال گذشته، پذیرای بیش از 10 میلیون مسافر داخلی و خارجی بوده است که تعداد مراجعین این فرودگاه، با در نظر گرفتن مستقبلین و مشایعین و همچنین دریافت کنندگان خدمات فرودگاهی، به بیش از 20 میلیون نفر می رسد.

فرودگاه مشهد، پس از فرودگاه مهرآباد تهران، دومین فرودگاه پر رفت و آمد کشور می باشد که از لحاظ تعداد پروازهای ورودی و خروجی روزانه، رتبه نخست فرودگاه های ایران را به خود اختصاص داده است. در فرودگاه مشهد به طور متوسط، روزانه 160 پرواز و در ایام خاص 230 تا 300 پرواز از 26 فرودگاه داخلی و خارجی انجام می گردد. خطوط پروازی بیش از 14 شرکت داخلی و 16 شرکت خارجی در فرودگاه مشهد فعالیت می نمایند.

منبع: mashhad.airport.ir

فضاهای تبلیغاتی
نقشه های فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد

 

 
 

 

نقشه فرودگاه بین المللی مشهد (بلوار)فرودگاه بین المللی مشهد (سالن عمومی)فرودگاه بین المللی مشهد (سالن ترانزیت داخلی)فرودگاه بین المللی مشهد (ترمینال3)

 

 

 

 

 

 

 

ارتباط با ما

  • تلفن: 90 777 888 21 98+
  • فکس: 91 777 888 21 98+
  • ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • موبایل: 11 11 145 912 98+
شیراز (دفتر مرکزی) :

پل باغ صفا ، مجتمع پژهان ، طبقه 6 واحد 13

تهران :

بزرگراه اشرفی اصفهانی، میدان پونک، بلوار همیلا

فرودگاه امام خمینی (ره) :

شهرک فرودگاهی امام خمینی، هتل رکسان

کیش :

جزیره کیش، مجتمع رویامال، واحد 304

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

            

 

 

Top