مانیتورهای فرودگاهی

از آن جایی که فرودگاه مکانی است که اکثر اوقات شلوغ و پر از جمعیت است، وجود تبلیغات محیطی در فرودگاه می تواند گزینه ای مناسب برای جلب توجه مخاطب باشد نکته ای که قابل توجه است این می باشد که وجود تبلیغات در تلویزیونهای تبلیغاتی اعلام پرواز مستقردرفرودگاه های کشور، توجه کامل مخاطبان را تا 80 درصد افزایش داده و مخاطب با دقت بیشتری در فرودگاه به این تبلیغات توجه می کند و مهمترین دلیل آن، نمایش تبلیغات بین اطلاعات پرواز می باشد. موسسه فرهنگی و تبلیغاتی پژهان مجری تبلیغات فرودگاهی برای خیل عظیم مسافران فرودگاه های کشور، زیرساخت های لازم را برای معرفی کالاها، خدمات و برندهای مختلف فراهم کرده و مجری انحصاری تبلیغات بر روی 702 عدد نمایشگر مستقر در کانتر پذیرش مسافر ، سالن ترانزیت ، سالن ورودی در 34 فرودگاه کشور می باشد، تا امکان تبلیغات با تکنولوژی مدرن را فراهم سازد. استقرار کامل مانیتورها در جای جای فرودگاه‌ها سبب می شود که مخاطب به معرفی خویش در تمام نقاط فرودگاه‌های سراسر کشور پرداخته باشد. این تبلیغات اصولا گزینه بسیار مناسبی برای معرفی یک برند آن هم در فضای بزرگ و گسترده ی فرودگاه هاست به طوری که به این وسیله روزانه میلیون ها نفر در سرتاسر کشور تبلیغات شما را رصد کرده و درصورت نیاز از آن استفاده می کنند.

 

1- فرودگاه‌ها در هر روز میزبان مسافران زیادی هستند و در نتیجه به راحتی می‌‌توان با قرار دادن تبلیغ در فرودگاه، پیام تبلیغاتی یک شرکت را در معرض دید افراد زیادی قرار داد. 2- در بیشتر مواقع همراهان و یا استقبال‌کنندگان حاضر در سالن انتظار فرودگاه، کاری برای انجام دادن ندارند و در نتیجه راحت‌تر می‌توان توجه این افراد را با یک تبلیغ جذاب و قابل توجه جلب کرد. 3- مسافران باید چیزی حدود 50 دقیقه از وقت خود را در انتظار پرواز سپری کنند، این مدت زمان را می‌توان غنیمت دانست و با یک تبلیغ اثر بخش، نظر مسافران را جلب کرد. 4- زمان طولانی حضور مسافران در فرودگاه، باعث می‌شود تا تبلیغات در ذهن آن‌ها ماندگار شود. 5- با کمک تبلیغاتی که در سالن‌ انتظار فرودگاه‌ها قرار می‌دهید، خواهید توانست آگاهی مخاطبین را نسبت به یک برند بیشتر کنید و شرکت خود را در نظر مخاطب برجسته‌تر نشان دهید. این کار باعث می‌شود آگاهی بهتری نسبت به برند و شرکت شما در ذهن مخاطب ایجاد شده و شناخت مشتریان از شما بیشتر شود.

 

1- میزان پخش روزانه آگهی تبلیغاتی از هر دستگاه 3000 ثانیه می باشد. 2- تبلیغات مجموعه به طور همزمان در تمامی نقاط فرودگاه شامل: سالن ترانزیت ، سالن کانتر پذیرش مسافر ،سالن ورودی (تسمه نقاله) در فرودگاه های کشور اکران می گردد.

 

 

ارتباط با ما

  • تلفن: 90 777 888 21 98+
  • فکس: 91 777 888 21 98+
  • ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • موبایل: 11 11 145 912 98+
شیراز (دفتر مرکزی) :

پل باغ صفا ، مجتمع پژهان ، طبقه 6 واحد 13

تهران :

بزرگراه اشرفی اصفهانی، میدان پونک، بلوار همیلا

فرودگاه امام خمینی (ره) :

شهرک فرودگاهی امام خمینی، هتل رکسان

کیش :

جزیره کیش، مجتمع رویامال، واحد 304

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

            

 

 

Top